Lengvas būdas mesti rūkyti

Daugelis rūkalių pažvelgę į šią knyga pamano "Tai neįmanoma nejaugi perskaityta knyga gali sustabdyti mano šitokį didelį laiką buvimo rūkaliumi?". Taip. Ši knyga tikrai efektyvi pats Allen'as Carr'as rūkė daugelį metų kol atrado šį lengvą būdą mesti rūkyti. Skaitydami šią knyga jums nereikės mažinti surūkomų cigarečių kiekio, bet jei skaitysite su pakylėjimu jus patys išvysite ir pradėsite susimąstyti apie tą nelemtą cigaretę kodėl jūs ją rūkote.

Visi rūkaliai teigia, jog rūkymas tai įprotis kiti teigia, kad tai įprotis ranka burna, tuomet kodėl reikia prisidegti ir traukti į savo plaučius ta šlykštų nikotiną? Jūsų mažoji nikotino pabaisa būna soti tik tuomet kai rūkote cigaretę vos ją užgesinate nikotinas pradedą šalintis iš jūsų organizmo i tada prasideda atraptimo kančios. Ir tuomet tai prasideda viena cigaretė po kitos. Jūs manote, kad nors vienas rūkalius rūkydamas pirmąją cigaretę galvojo, jog rukys visą savo gyvenimą? Žinoma, kad ne.

Tačiau pažvelgus iš kitos pusės tos atpratimo kančios iš tiesų nėra jau tokios stiprios. Nakį miegodami jūs galite išbūti iki 11h be cigaretės, tačiau jei tai reiktų padaryti dieną jūs sau galėtumėt plaukus nuo galvos nusirauti. Rūkalius jaučiasi nesaugus, kai su savimi neturi cigarečių. Rūkaliai galvoja, kad rūkydami jie numalšina stresą būna ramesni, bet iš tiesų tai tik iliuzija- jie dar labiau pasunkina visą situaciją. Pradedant skaityti šia knygą žinokite, jog ją perskaitę ir laikydamiesi visų nurodymų tapsite LAIMINGAIS LAISVAIS NERŪKANČIAIS!
Visits.lt - Sužinok daugiau apie savo svetainės lankytojus